DYREKCJA SZKOŁY

Imię i nazwisko

Foto

Funkcja

Kamil Trzebiatowski

dyrektor szkoły

 

 

Krzysztof Klapa

 

wicedyrektor szkoły

Joanna Kierska

 

kierownik szkolenia praktycznego 

 

 GRONO PEDAGOGICZNE

Imię i nazwisko

Foto

Nauczany przedmiot

Mirosława Augustyńska

 

bibliotekarz szkoły

Piotr Badtke

 

przedmioty zawodowe

Joanna Breza

 

język angielski

Emilia Czapiewska

 

przedmioty zawodowe

Adam Drabek

 

przedmioty zawodowe

Kamila Grela

 

język angielski

Alina Górska

 

język polski

Monika Grzelak

 

przedmioty zawodowe

Barbara Grzempa Szczepańska

 

przedmioty zawodowe

Marek Januszewski

 

 matematyka, informatyka

 Katarzyna Januszewska-Klapa

 

 przedmioty zawodowe

Joanna Kadowska

biologia, wychowanie do życia w rodzinie, przedmioty zawodowe

Anna Kaszubowska

 

język polski

Elżbieta Kempińska

 

 przedmioty zawodowe

Czesław Kempiński

 

przedmioty zawodowe

Ewelina Kempińska   przedmioty zawodowe

Joanna Kierska

 

przedmioty zawodowe

Krzysztof Klapa

 

przedmioty zawodowe

Aneta Kłodzińska

 

matematyka

Paulina Kołakowska

 

wychowanie fizyczne

Marzena Kosiedowska

 

język niemiecki

Jacek Kowalik

przedmioty zawodowe

Dorota Krenska

 

język angielski

Arleta Kuberka

 

język polski

 Maciej Kuczkowski

 

 wychowanie fizyczne

Marek Kujawa

 

wychowanie fizyczne

Alicja Łuszczak

 

język angielski

Jagoda Metlicka

 

przedmioty zawodowe

Joanna Michalak

 

historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze

ks. Tomasz Mońko

 

religia

Kamila Moskal

 

fizyka

Halina Sieg

 

religia

Bogumiła Skórczewska

 

geografia, informatyka

Marzena Skwierawska

 

język polski

Patrycja Sledz

 

język niemiecki

Bożena Sułkowska

 

język angielski

Jowita Szmeja

 

pedagog

Magdalena Theis  

język niemiecki, przedmioty zawodowe

Kamil Trzebiatowski

 

 przedmioty zawodowe

Damian Vogt

 

podstawy przedsiębiorczości, instruktor jazdy

Mirosława Wiligała

 

 

biologia, chemia, geografia

Joanna Wiluś-Domeracka

 

język niemiecki

 

Izabela Wirkus

 

język niemiecki

Jolanta Wiśniewska

 

przedmioty zawodowe

Dorota Zimnicka

 

przysposobienie obronne,historia

 

 KSIĘGOWOŚĆ SZKOŁY

Imię i nazwisko

Foto

Funkcja

Bożena Cajtel

główny księgowy

 

 SEKRETARIAT SZKOŁY

Imię i nazwisko

Foto

Funkcja

Lidia Warchoł

sekretarz szkoły

Ewa Basińska

starszy referent

 

 PRACOWNICY OBSŁUGI

Imię i nazwisko

Foto

Funkcja

Ireneusz Klóskowski

starszy woźny

Mariusz Kaszubowski

 

konserwator

Elżbieta Cupa

 

sprzątaczka

Teresa Czapiewska   sprzątaczka
Wiesława Galikowska   sprzątaczka
Janina Jankowska   sprzątaczka