09 czerwca - Zebranie Rady Pedagogicznej  godz. 15.00   21 czerwca - Wystawienie ocen końcowych dla klas I i III oraz II - po SP   /

22 czerwca - Egzamin zawodowy etap pisemny   /

23 czerwca - Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna i analityczna godz. 15.00   /

24-25 czerwca - Egzamin zawodowy etap praktyczny TG.0   /

25 czerwca   - Zakończenie roku szkolnego w salach lekcyjnych godz.9.00

Zapraszam na stronę biblioteki szkolnej, która znajduje się w zakładce SZKOŁA →BIBLIOTEKA - link do strony. Serdecznie zapraszam uczniów, rodziców                       i nauczycieli do zapoznania się z prezentowanymi tam linkami do ciekawych książek i materiałów pomocnych w uczeniu się.

Polecam Mirosława Augustyńska

16- i 17-latkowie przed przystąpieniem do szczepienia muszą wypełnić formularz: Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19. Kwestionariusz do wypełnienia można odebrać w bibliotece szkolnej.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

23 kwietnia 2021 roku na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyły się eliminacje okręgowe XLIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W eliminacjach tych wzięło udział 101 uczniów z 25 szkół województwa kujawsko-pomorskiego oraz części województwa pomorskiego.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowanych w naszym kraju.

Nasza szkoła od kilkunastu lat czynnie uczestniczy w eliminacja szkolnych, okręgowych i centralnych OWiUR, równocześnie zajmując w niej wysokie lokaty. Dodatkowym atutem startu młodzieży w tej olimpiadzie jest fakt, że laureaci szczebla centralnego otrzymują indeks na dowolną wyższą uczelnię techniczną na terenie naszego kraju.

Po listopadowych zmaganiach w T2 do eliminacji okręgowych przystąpili uczniowie klas III i IV. W bloku  produkcji roślinnej Robert Drążek z klasy IV TR, produkcji zwierzęcej Hubert Gruszka, z tej samej klasy, mechanizacji rolnictwa Wiktor Niesłony - kl. III TR. Technologię żywności reprezentowała Katarzyna Jażdżewska, uczęszczająca do IV klasy w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, dając nam powody do dumy i zadowolenia zajmując miejsca od czwartego do siódmego. Gratulujemy uzyskania wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

KANDYDACI DO TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH LOGUJĄ SIĘ POD LINKIEM:                                                                                                                                                         https://chojnice.edu.com.pl/kandydat/app/                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wejść w zakładkę „Zgłoś kandydaturę” i postępować zgodnie z wytycznymi.

W czwartek, 15 kwietnia 2021 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Trzeźwości. Z tej okazji uczniowie T2 wzięli udział w konkursie plastycznym z tematyki trzeźwości i profilaktyki nadużywania alkoholu, zorganizowanym przez pedagoga szkoły. Pani Jowita Szmeja składa podziękowania za przygotowane prace, zainteresowanie konkursem oraz promowanie prawidłowych postaw wśród młodzieży szkolnej. Wśród nadesłanych prac nagrodzono i wyróżniono: Dominikę Soja z klasy 2 TE (1. miejsce), Małgorzatę Sekulską z klasy 2 LR (2. miejsce), Agnieszkę Szulc z klasy 2 TE (3. miejsce), Agatę Nagórską z klasy 1 PTŻ (wyróżnienie) oraz Maję Stadnicką z klasy 1 PTŻ (wyróżnienie). Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!