• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • włącz większą interlinie+
  • Kontrast:
  • włacz kontrast
  • wyłacz kontrast
  • Informacje:
  • invalid

W ramach Światowego Tygodnia Pieniądza w Technikum nr 2 odbyły się konkursy nawiązujące do hasła – Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje pieniądze. 

 

Uczniowie brali udział w quizie oraz konkursie wiedzy i umiejętności związanym z hasłem przewodnim kampanii. W quizie I miejsce zajął Maciej Prądzinski z klasy II TE, II miejsce Patrycja Kupczyk z klasy III TE, III miejsce Agnieszka Szulc z klasy II TE. W konkursie wiedzy i umiejętności najwyższy wynik osiągnęła Patrycja Kupczyk z klasy III TE. Uczniowie przygotowali również prezentacje multimedialne dotyczące zarządzania budżetem domowym przez Polaków. Przesłane prezentacje w ciekawy sposób przedstawiły podejście Polaków do oszczędzania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje prezentacja przygotowana przez Patrycję Kupczyk z klasy III TE. Komisja konkursowa wyróżniła również prace przygotowane przez Klaudię Szramkę z klasy III TE oraz Katarzynę Fifielską z klasy II TE.

W ramach GMW odbył się także konkurs plastyczny promujący hasło GMW, w którym uczestnicy wykazali się pomysłowością i oryginalnością. I miejsce zajęła Dominika Soja z klasy II TE, II miejsce Katarzyna Fifielska z klasy II TE, zaś III miejsce Roksana Miszewska z klasy III TL. Dziękujemy za udział w konkursach. Dyplomy i nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie. Zwycięzcom gratulujemy.

©2020 Technikum nr 2 w Chojnicach