W czwartek, 15 kwietnia 2021 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Trzeźwości. Z tej okazji uczniowie T2 wzięli udział w konkursie plastycznym z tematyki trzeźwości i profilaktyki nadużywania alkoholu, zorganizowanym przez pedagoga szkoły. Pani Jowita Szmeja składa podziękowania za przygotowane prace, zainteresowanie konkursem oraz promowanie prawidłowych postaw wśród młodzieży szkolnej. Wśród nadesłanych prac nagrodzono i wyróżniono: Dominikę Soja z klasy 2 TE (1. miejsce), Małgorzatę Sekulską z klasy 2 LR (2. miejsce), Agnieszkę Szulc z klasy 2 TE (3. miejsce), Agatę Nagórską z klasy 1 PTŻ (wyróżnienie) oraz Maję Stadnicką z klasy 1 PTŻ (wyróżnienie). Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!