• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • włącz większą interlinie+
  • Kontrast:
  • włacz kontrast
  • wyłacz kontrast
  • Informacje:
  • invalid

KANDYDACI DO TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH LOGUJĄ SIĘ POD LINKIEM:                                                                                                                                                         https://chojnice.edu.com.pl/kandydat/app/                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wejść w zakładkę „Zgłoś kandydaturę” i postępować zgodnie z wytycznymi.

©2020 Technikum nr 2 w Chojnicach